Art oF WaR Clan
Bine ati venit pe www.AoW-cLaN.Team-Talk.Net!
Cu Respect AoW claN !
Inregistrativa pentru a scapa de acest Pop !
Art oF WaR Clan
Bine ati venit pe www.AoW-cLaN.Team-Talk.Net!
Cu Respect AoW claN !
Inregistrativa pentru a scapa de acest Pop !
Art oF WaR Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Art oF WaR Clan

ArT oF WaR | Clan de Counter-Strike | Steam oN |
 
AcasaAcasa  SiteSite  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Reguli forum  linKuri catre noi  Upload  
Panou utilizator
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
filme
Terrorist Name !
Aflati nume tau de terrorist !
Parteneri !
Promovare Forum !
WwW.AoW-cLaN.team-TalK.Net
SonDaJ FoRuM

Get your own Poll!

ESWC Cheonan Masters

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Autor Mesaj
boGdan
Senior
Senior
boGdan

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 25/03/2009

ESWC Cheonan Masters Vide
MesajSubiect: ESWC Cheonan Masters ESWC Cheonan Masters EmptyVin Mar 27, 2009 7:50 pm

Comitetul ESWC a selectat un nr de 12 echipe pentru ESWC Cheonan Masters, eveniment ce va avea loc intre 2 si 5 mai. Echipele selectate sunt urmatoarele:

EvilGeniuses
fnatic
ex-MYM
mousesports
mTw
SK-Gaming
Speeder
TitaNs
Immunity
Ultimax
wNv
x3o

4 echipe au fost puse pe lista de asteptare. In cazul in care una din echipele de mai sus nu se prezinta, ele vor fi inlocuite cu:

CrackClan
Gravitas
k23
Tyloo

Lista pare oarecum surprinzatoare la prima vedere, tinand cont ca ea continea echipe din Taiwan, Australia sau Singapore, in timp ce "CrackClan" sau "Gravitas" au fost puse pe lista de asteptare. Aceasta lista a fost compusa tinand cont de performantele echipelor in turneele precedente. Reactiile nu au intarziat sa apara.

Capitanul echipei finlandeze, Tomi "lurppis" Kovanen a spus ca lista este efectiv o gluma proasta:

"Nu inteleg ce criterii au luat in considerare membrii comitetului ESWC. In ultimii 3 ani ne-am mentinut in top 10 atat al clasamentului ZoneRank cat si al celui alcatuit de G7.Cu toate acestea nu am putut sa facem parte din acest top 12 ce contine echipe de care nu am auzit in viata mea din Singapore si Taiwan. Mai mult decat atat, comitetul se pare ca i-au invitat pe EvilGeniuses, echipa ce inca nu a obtinut absolut nimic din 2006 incoace. De asemenea i-au invitat pe cei din "x3o"(locul 2 Kode5), dar i-au pus pe lista de asteptare pe cei din "Gravitas", cea mai buna echipa din USA (locul 1 Kode5). Este total absurd."



De asemenea, echipa "Gravitas" si-a exprimat nemultumirea prin Ben "Ben" Hui, capitanul echipei:

"Suntem cu totii dezamagiti deoarece daca privim in urma, am fost reprezentantii Statelor Unite la WCG, la Kode5 si am obtinut o clasare de top la ESL. Este total incorect."

si prin managerul Alex "Vansilli" Nguyen:

"Deciziile sunt ridicole. Nu vreau sa comentez situatia celor din "x3o", dar sa inviti echipa "EvilGeniuses", echipa ce pana in momentul de fata este dominata clar si care nu a demonstrat si obtinut nimic, este absurd."


Ultima editare efectuata de catre boGdan in Vin Mar 27, 2009 8:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pOd oF eXtreme
Administrator
Administrator
pOd oF eXtreme

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 10/03/2009

ESWC Cheonan Masters Vide
MesajSubiect: Re: ESWC Cheonan Masters ESWC Cheonan Masters EmptyVin Mar 27, 2009 7:53 pm

Ne dai niste dealii ? Nu prea inteleg Very Happy
Sus In jos
https://aow-clan.forumgratuit.ro
boGdan
Senior
Senior
boGdan

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 25/03/2009

ESWC Cheonan Masters Vide
MesajSubiect: Re: ESWC Cheonan Masters ESWC Cheonan Masters EmptyVin Mar 27, 2009 7:59 pm

pOd oF eXtreme a scris:
Ne dai niste dealii ? Nu prea inteleg Very Happy

astea sunt echipele participante la electronic sports world cup !!!
in caz de neprezentare la echipele mentionate mai sus ...sunt 4 echipe de rezerva
Sus In jos
Continut sponsorizat




ESWC Cheonan Masters Vide
MesajSubiect: Re: ESWC Cheonan Masters ESWC Cheonan Masters Empty

Sus In jos

ESWC Cheonan Masters

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art oF WaR Clan :: Diverse :: Discutii libere -
© 2009 .All rights reserved AoW cLaN
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente